Znajdziesz mnie na: 

facebook Znany lekarz

Monika Pankowska Duber - ZnanyLekarz.pl

Dodaj opinię

Dziękuję za pomoc, za obecność, za wsparcie. Pomogło mi to przetrwać chyba najgorszy kryzys jaki miałam w życiu. Jeszcze raz bardzo dziękuję. 

Wspaniałe warsztaty z artterapii, w których miałam okazję uczestniczyć. Dziękuję bardzo ;)

Pani Monika wzbudziła we mnie niemalże od razu instynktowne zaufanie i uczciwie przyznam, że po wielu latach i innych próbach chodzenia na terapię, po raz pierwszy poczułam na bieżąco korzyści ze spotkań właśnie u niej. Bardzo się cieszę, że odważyłam się iść do Pani Moniki za namową bliskiej mi osoby. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, serdeczności i profesjonalizmu. Z pomocą trafnych pytań, które zadawała na początku udało się nam określić cele jakie mogłabym osiągnąć z pomocą terapii, którą podjęłam. Pani Monika jest bardzo otwarta, bezpośrednia, ciepła, pogodna i przede wszystkim kompetentna w swoim zawodzie i bardzo czuć jej szczerą chęć udzielenia pomocy jak najskuteczniej. Na każdym naszym spotkaniu zawsze daje mi przestrzeń, jest cierpliwa, ale i stanowcza, stawia granice, co mi osobiście bardzo pomaga i podoba ponieważ uczy mnie stawiania tych granic również innym. Wspiera w chwilach słabości. Zwraca mi czasami uwagę na moje myślenie lub postępowanie, czasami błędne, takie które mi czasami bardziej szkodzi niż służy. Jest też bardzo uczciwą terapeutką, zna swoje granice kompetencji, nie przecenia siebie, jeśli czegoś nie wie wprost mi to mówi. Same spotkania mają swoją strukturę. Sposób w jaki Pani Monika pracuje, bardzo trafia w moje potrzeby. Zdecydowanie polecam. Miewałam też spotkania online a w nagłych sytuacjach terminy były czasami możliwe nawet z dnia na dzień, co też bardzo doceniam. Bardzo dobrze mi się współpracuje z Panią Moniką, bardzo mi pomaga chociażby zrozumieć samą siebie i innych. Gorąco polecam!

Pani Monika była pierwsza osobą jaką wybrałam na swojej drodze ku poukładaniu bolących spraw. Jest profesjonalistka z genialnym podejściem. Pierwsza wizyta a co za tym idzie strach, lęk, dezorientacja jednak przyjazna atmosfera, podejście i osobowość Pani Moniki pokonały te odczucia. Rozmowa wiele wniosła, uświadomiła i rozjaśniła. Bardzo polecam! Jeśli masz wahania przed wizyta i wyborem serdecznie polecam! Gwarancja najlepszej jakości! :)

Serdecznie polecam. Pani Monika to kompetentny psychoterapeuta z genialnym podejściem do młodzieży, który stwarza przyjazną atmosferę w gabinecie.

Pani Monika jest dobrym psychologiem wie jak miała ze mną rozmawiać i pomagała mi wyjść z trudnej sytuacji życiowej trudnym kryzysie dwa lata temu polecam wszystkim całego serca panią Monikę .

Pani Monika jest profesjonalną i pełną empatii psychoterapeutą, bardzo angażuje się w terapię i podchodzi do osoby indywidualnie. Pomaga znaleźć przyczyny i rozwiązania problemów i kryzysów. Podczas spotkań otrzymałam wiele materiałów i narzędzi do pracy nad sobą. Cieszę się, że trafiłam właśnie do jej gabinetu i polecam serdecznie.

Pani Monika to wspaniała osoba, szalenie zaangażowana, pełna empatii i ciepła. Podczas wizyt czułam, że skupia całą swoją uwagę nad moją osobą i danym problemem. Bardzo dużo zawdzięczam terapii a z porad od Pani magister korzystam każdego dnia w życiu codziennym!
Pani Moniko, dziękuję za pomoc ku lepszemu życiu. :)

Pani Monika to osoba pełna empatii, zaangażowana i ciepła. A przy tym bardzo profesjonalna. Jestem bardzo miło zaskoczona gdyż bez problemu potrafiłam się otworzyć i powiedzieć o swoich rozterkach. Dzięki terapii na wiele spraw potrafię spojrzeć z innej perspektywy i wiem jak nad sobą pracować. Polecam każdemu kto boryka się z problemami większymi czy mniejszymi - znajdzie zrozumienie i wsparcie w każdej sytuacji.

Wspaniała Pani Lekarz, zajmuje się problemami kompleksowo i profesjonalnie. Polecam całym serduszkiem, najlepszy psycholog w Płocku

Jestem bardzo zadowolony z psychoterapii indywidualnej. Pani Monika potrafi słuchać swoich pacjentów, trafnie zdiagnozować problem, dać konkretne rady i pokazać co należy zmienić i nad czym pracować.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 | Projekt i wykonanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.